کیف دستی کودکان به شکل حیوانات

 

کیف دستی کودکان به شکل حیواناتکیف دستی یکی از وسایل دوست داشتنی بچه ها و به خصوص دختر بچه هاست . مدل های جدیدی از کیف دستی های کودکانه طراحی و دوخت شده است که بسیار زیباست و چشمان هر کودکی را به خود خیره می کند . این کیف دستی ها به شکل سر حیوانات طراحی و دوخت شده است و زیپ کیف به جای دهان حیوان تعبیه شده است . با باز و بسته کردن زیپ برای دسترسی به محتویات درونی آن در واقع دهان حیوان باز و بسته می شود .

این کیف ها برای نگهداری وسایل ریز مورد نیاز کودکان از قبیل موگیر ، سنجاق سینه ، کارت ، مواد غذایی کوچک و … مناسب است . طراحی این کیف دستی های کودکانه بسیار زیبا ، خوش دست ، خوش رنگ و چشم نواز است . برای دیدن مدل های مختلف این کیف ها  تصاویر زیر را دنبال کنید .

کیف دستی کودکان به شکل حیوانات

این کیف کودکانه به شکل میمون طراحی و دوخت شده است . میوه ی موزی هم برای زیبایی کار و ارتباط بین جانور و تغذیه اش به زیپ آن متصل شده است که به زیبایی آن می افزاید . از این کیف دستی برای نگهداری مدادرنگی های کودکانه استفاده می شود .

کیف دستی کودکان به شکل حیوانات

این کیف دستی کودکانه به شکل گربه طراحی و دوخت شده است و یک ماهی نارنجی رنگ هم به زیپ آن متصل شده است . این کیف برای نگهداری دسته کلید مناسب است .

کیف دستی کودکان به شکل حیوانات

این طرح از کیف دستی کودکانه به شکل سگ همراه با استخوان و در واقع به شکل یک شخصیت کارتونی از دنیای کودکان طراحی و دوخت شده است . طرح آن بسیار زیباست و انتخاب پارچه ی مورد نظر برای دوخت آن هم متناسب با شخصیت هماهنگ با آن است . با باز و بسته شدن دهان سگ ، زیپ کیف باز و بسته می شود . از این کیف برای نگهداری مواد غذایی و سکه استفاده شده است .

کیف دستی کودکان به شکل حیوانات


12 پاسخ به “کیف دستی کودکان به شکل حیوانات”

  1. کوثر می‌گه:

    سلام خسته نباشید،واقعا عالی بود،خواهر زادم خیلی خوشش اومد،لایک داری

پاسخ دهید