ساخت ریسه با کاغذ کشی

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی تزیینات ساده و زیبای جشن تولد را همیشه از مغازه ها تهیه می کنید ؟ چرا به هنر دستتان و صرفه جویی در اقتصاد خانواده فکر نمی کنید ؟ ما در سایت نازک ایده های تازه و جالبی را برای ساخت تزیینات جشن های کودکانه ارائه کرده ایم . در ادامه هم روشی دیگر برای تزیین قرار داده ایم که با دیدن آن در ساخت ریسه با کاغذ کشی مهارت پیدا خواهید کرد .

برای شروع کار شما به چند رنگ کاغذکشی نیاز دارید . کاغذکشی ها را در هر عرضی که دوست دارید برش بزنید . هر چقدر عرض کاغذکشی بیشتر باشد نوار تزیینی شما کوتاه تر خواهد شد .  پس از برش دادن نوارهای رنگی با کاغذ رنگی آن ها را به هم از محل عرض بچسبانید تا یک نوار دراز داشته باشید . برای جلوگیری از پارگی نوار آن را لوله کنید . شما باید دو لوله ی هم اندازه از این کاغذی کشی را برای ساخت ریسه داشته باشید . ممکن است در خرازی محله ی شما این نوارها را به صورت آماده به فروش برسانند .

مزیت این فعالیت و ساخت این تزیینی در این است که ۱ بسیار ساده است ۲ نیاز به وقت زیادی برای ساخت ندارد ۳ می توانید از خود کودک بخواهید که در ساخت تزیینات جشنش سهیم باشد ۴ در زیبایی هم حرف اول را می زند ۵ برای فعالیت گروهی دانش آموزان در کلاس یا سایر محیطهای دیگر هم مناسب است .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی

روش کار :

دو سر آزاد نوارها را به صورت عمود روی هم بگذارید و چسب بزنید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(1)

پس از خشک شدن نوارها را به ترتیب روی هم تا بزنید . ابتدا نوار شماره ی یک را روی نوار دو بگذارید و سپس نوار شماره دو را روی یک .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(2)

این کار را تا انتها ادامه دهید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(3)

از بچه ها بخواهید در این کار شما را یاری کنند . این ریسه به ظرافت خاصی نیاز ندارد به همین خاطر کودکان می توانند در ساخت آن یاریگر شما باشند .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(4)

تنوع رنگ نوارها در زیبایی بخشیدن به ریسه بسیار موثر است . بهتر است از نوارهایی با رنگ روشن برای این کار استفاده کنید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(5)

در انتها دو سر آزاد نوارها را به هم چسب بزنید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(6)

حالا ریسه را بکشید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(7)

تماشا خواهید کرد که چقدر راحت و چقدر سریع ریسه ی تزیینی رنگارنگی را ساخته اید .

ساخت-ریسه-با-کاغذ-کشی-(8)

امیدواریم با ایده های ساده ای که در سایت نازک ارائه کرده ایم زیباترین جشن های کودکانه را برپا کنید .

.

.

.

و اما یک پیشنهاد زیبا برای همه ی کسانی که دوست دارند مادر بودن را تجربه کنند و یا دنبال یک هدیه ی مناسب برای نوزادی که به دنیا آمده است می گردد …

bookBaby-6

ماجراهای خیلی خصوصی من

ماجراهای خیلی خصوصی من نام کتابی است که در واقع به عنوان روزشماری برای ثبت خاطرات دوران نوزادی کودک از قبل از تولد تا پس از تولد می باشد . در این کتاب شما می توانید اطلاعاتی در خصوص دوران بارداری را مطالعه کنید و اطلاعاتی از قبیل شجره نامه نوزاد ، مشخصات کودک ، تاریخ های مورد نظری که فکر می کنید برای کودکتان مفید است را  وارد این کتاب کنید . همچنین این کتاب به عنوان آلبومی هم برای عکس کودکتان از دوره ی جنینی و عکس مربوط به سونوگرافی تا پس از تولد می باشد .

این کتاب می تواند یک هدیه ی ارزشمند و دوست داشتنی برای عزیزانتان باشد . اگر دوست دارید با این کتاب بیشتر آشنا شوید و آن را خریداری نمایید روی تصویر زیر کلیک نمایید .

ماجراهای خیلی خصوصی من


2 پاسخ به “ساخت ریسه با کاغذ کشی”

  1. عسل محبوب می‌گه:

    عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
    بود

  2. روژان می‌گه:

    می دونی اگه سر کاغذ رو بکشی گل میشه ؟؟؟ امتحان کن

پاسخ دهید