ساخت موش با کتاب

موش اگر به کتابی دارید که محتوای آن برایتان تکراری است و در واقع دیگر به آن نیاز ندارید و این کتاب به کار کسی دیگر هم نمی آید می توانید به سادگی آن را به یک موش تبدیل کنید . چون ارزش کتاب بسیار بالاست لطفا در انتخاب نوع کتاب و محتوای آن در ساخت این کاردستی دقت کنید . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

مواد و وسایل مورد نیاز :
کتاب
چسب
خمیر بازی
چشم عروسکی
یک تکه نمد

روش کار :
برای کار کردن می توانید از صفحه ی اول کتاب یا وسط کتاب شروع کنید . مانند تصویر زیر ابتدا برگه را تا محل چسب خوردگی کتاب تا بزنید .

موش-با-کتاب

سپس تا خوردگی را مجددا تا چسب خوردگی ادامه دهید .

موش-با-کتاب-(1)

به همین ترتیب همه ی برگه های کتاب را تا بزنید .

موش-با-کتاب-(2)

برای تا زدن جلد کتاب که به عنوان پایه ی این کاردستی است تا خوردگی را به سمت بیرون ایجاد کنید . بهتر است کتاب هایی برای این کار انتخاب کنید که جلدهای سخت و محکم نداشته باشند تا کار تا زدن را برایتان دشوار کند .

موش-با-کتاب-(3)

در آخر کتاب شما به شکل زیر در خواهد آمد . همان طور که ملاحظه می کنید همه ی برگه ها و جلد کتاب به یک اندازه تا خورده اند که برای این نظم بخشیدن توجه به تا زدن تک تک برگه های کتاب الزامی است .

موش-با-کتاب-(4)

چون این کتاب قرار است به زودی به یک موش خوشگل تبدیل شود شما جای احتمالی گوش موش را پیدا کنید و علامت بزنید . پس از علامت زدن بین دو برگه چسب بزنید .

موش-با-کتاب-(5)

دو دایره روی نمد به عنوان گوش موش برش بزنید . دایره را تا نصفه تا بزنید و بگذارید در محل چسب خوردگی بین دو برگه کتاب .

موش-با-کتاب-(6)

برای نگه داشتن نمدها تا خشک شدن کامل از گیره ی لباس استفاده کنید . چشم ها را در محل مناسب بچسبانید و برای بینی موش هم از مقداری خمیر بازی استفاده کنید . می توانید سلیقه به خرج بدهید و برای موش سبیل هم درست کنید .

موش-با-کتاب-(7)

موش

امیدوارم که لذت برده باشید .


5 پاسخ به “ساخت موش با کتاب”

 1. سلام می‌گه:

  احسنتتتتتتتتتتتت

 2. سلام می‌گه:

  احسنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

 3. آلما می‌گه:

  مناسب کتابای تست بعد کنکوووور….

 4. روژان می‌گه:

  خوشگله اماسختههههههههههههههههههههههه

 5. عطیه 65 از یزد می‌گه:

  خیلی ناز شد
  مرسی

پاسخ دهید