قاب با سی دی

قاب با سی دی با استفاده از سی دی های دورریختنی یک قاب بسیار زیبا بسازید و برای عکس و یا آینه از آن استفاده نمایید. روش ساخت آن را در ادامه مطلب ببینید.

سی دی های خش دار دیگر قابل استفاده نیستند و شما میتوانید از آانها برای ساخت این کاردستی استفادهنمایید. کاری بسیار زیبا و منحصر بفرد که همه دوستدارند انجام دهند و دکوراسیون خود را تغییر دهند.

مواد لازم برای ساخت قاب:

سی دی شکسته

قاب چوبی در سایز دلخواه(میتوانید این قاب چوبی را از نجاری ها تهیه نمایید)

چسب چوب

روش کار:

ابتدا سی دی ها را با استفاده از هر شی ممکن به تکه های ریز تقسیم کنید. میتوانید برای این کار از شیشه فروشی ها کمک بخواهید. میتوانید وتان در انه با استفاده ا ز هاون و یا یک تکه سنگ و یا پیچ گوشتی و سنگ این کار را انجام دهید.

پس از شکستن سی دی ها روی سطح قاب چوبی را با چسب چوب پوشانده و تکه های سی دی را روی آن بچسبانید. این کار را بدقت انجام دهید و سعی کنید فضای خالی برای پیدا بودن سطح چوب وجود نداشته باشد.

قاب با سی دی (1)

چسب چوب را به مقدار زیاد بریزید تا تکه های سی دی به خوبی بچسبند . نگران به چشم آمدن چسب چوب ها نباشید چون پس از خشک شدن حالت براقی همانند سی دی ها خواهد داشت.

کل سطح قاب چوبی را با سی دی شکسته بپوشانید.

قاب با سی دی (2)

بگذارید تا کارتان بخوبی خشک شود.

میتوانید پس از خشک شدن کار برای هنری تر جلوه دادن کارتان فضای خالی بین سی دی های شکسته را با رنگ مشکی و یا نقره ای با استفاده از برس رنگ آمیزی نمایید.

قاب با سی دی (3)

قاب زیبای شما آماده شد . حالا میتوانید عکس و یا آینه را درون آن قرار داده و آن را روی دیوار نصب نمایید.

قاب با سی دی

امیدوارم از این ایده زیبا خوشتان آمده باشد.


19 پاسخ به “قاب با سی دی”

 1. Nasim می‌گه:

  ممنون از شما دوست عزیز

 2. سلام
  خسته نباشید
  سایتتون خیلی عالییه
  واسه نوروز چه پیشنهاد خلاقانه ای دارید؟

 3. لیلا می‌گه:

  با سلام ایده شما بسیار جالب بود بی زحمت بفرمایید روی سی دی ها رو با چی باید رنگ کرد ممنون

 4. حدیث می‌گه:

  مرسی عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود خیلی به دردم خورد.

 5. hasti می‌گه:

  tashakor kheilyyyyyyyyyyyyyyyyyy

 6. mina می‌گه:

  عالی مرسی لطفا دوباره بذارید

 7. mina می‌گه:

  مرسی عالی بود..

پاسخ دهید