گیفت شانسی برای کودکان

گیفت-شانسی-(1)  ایده ی گیفت شانسی برای کودکان یک ایده ی هیجان آور و دوست داشتنی است . بچه ها گرفتن این گونه هدیه ها را خیلی دوست دارند . روش ساخت این گیفت های شانسی که مناسب شن های کودکانه می باشد در ادامه دنبال کنید .

اگر جشن تولدی برگزار کرده اید که تم مربوط به آن رنگین کمان می باشد ایده ای که برای شما آورده ایم یک ایده ی بکر ، تازه و خیلی خوشگل برای اضافه کردن به برنامه ای که تدارک دیده اید هست . مزیت این گیفت این است که شما می توانید با تغییر رنگ آن ، آن را برای هر نوع جشن و هر نوع رنگ تم تولد تنظیم کنید . این ادیه حتی برای هدیه به دانش آموزان در انواع محیطهای کودکانه هم مناسب است و بچه ها با توجه به سلیقه ی خود یکی از جایزه ها یی که به نخ کشیده شده اند را انتخاب می کنند و با کشیدن روبان زیر آن جایزه شان را دریافت می کنند .

گیفت-شانسی-(2)

روش کار :

رولهای خالی دستمال کاغذی برای این کار بسیار مناسب است . اما اگر به رول دسترسی ندارید و در تعداد خیلی زیاد قصد دارید از این جایزه های شانسی بسازید می توانید با مقواهای ضخیم هم رول بسازید . یکی از مواد لازم برای این کار که در تزیین هم نقش زیادی دارد کاغذکشی است . تکه ای از کاغذکشی را به شکل مربع برش بزنید و ان را به دهانه ی رول بچسبانید .
سپس روبان را از روی سر رول روی کاغذکشی طوری بچسبانید که احتمال دهید وقتی بچه ها روبان را می کشند کاغذکشی کامل پاره می شود و جایزه از آن خارج می شود .
کاغذکشی هایی که برای رنگبندی انتخاب کرده اید را چند لایه کنید و به تعدادی که برای پوشش دادن به رول نیاز دارید با عرض دلخواه خود که معمولا بین دو تا چهارسانتی متر انتخاب می شود برش بزنید .
سپس هر کدام از این نوارها را با قیچی ریش ریش کنید .
نوار را باز کنید و دور رول بچسبانید . دقت کنید که قسمت ریش ریش نوارها رو به پایین باشد . نوارها را از قسمت دهانه ای که کاغذکشی چسبانده اید شروع به چسباندن کنید و لایه دوم را یک تا دو سانتی متر بالاتر از لایه اول قرار دهید طوری که ریش ریش ها روی هم بیفتند .

گیفت-شانسی

به هر تعدادی که دوست دارید از این رول ها بسازید . حالا نوبت به انتخاب و گذاشتن گیفت در این جعبه های تزیین شده ی خوشگل می رسد . قطعا باید جوایزی را انتخاب کنید که سبک باشند و همچنین به راحتی در این رولها جابجا شوند که وقتی بچه روبان زیرین رولی که بالای سرش آویزان است را می کشد پس از پاره شدن کاغذکشی جایزه به آسانی از آن پایین بیفتد .

گیفت-شانسی-(3)

در قسمت بالای سر رول باز هم روبانی را برای آویزان کردن آن بچسبانید .

گیفت-شانسی-(1)

برای تزیین جشن ها می توانید رولها را به صورت دسته ای کنار هم بچینید و هم می توانید از یک طناب باریک برای این کار استفاده کنید که پس از میخ کردن به دیوار و گذاشتن رول ها در آن و کشیدن روبان زیرین تحمل و استحکام داشته باشد .
امیدوارم که از ایده ی ما در تزیین استفاده کنید و جشن هایتان همیشه با خوشی همراه باشد . یک ایده ی دیگر جایزه ی شانسی قبلا روی سایت نازک قرار گرفته که می توانید آن را هم اینجا مشاهده کنید .


یک پاسخ به “گیفت شانسی برای کودکان”

  1. صبا می‌گه:

    باز هم یک دنیا سپاس از این همه ایده خوب و ناب

پاسخ دهید