تزیین اسکناس برای عیدی به بچه ها

تزیین-اسکناس-(2) اگر به دنبال ایده ای برای تزیین اسکناس به عزیزانتان در ایام عید و میلاد هستید ایده ای که ما در این پست از سایت نازک قرار داده ایم را در ادامه مشاهده کنید .

.

.

.

.

با توجه به نزدیک شدن به ایام تولد پیامبر رحمت بزرگترها در این ایام به کوچکترها عیدی می دهند . اگر می خواهید از اسکناس به عنوان عیدی استقاده کنید ما برای تزیین اسکناس شما یک ایده ی زیبا و ساده داریم که عیدیتان را زیبایی بیشتری می بخشد . آموزش گام به گام تزیین اسکناس را در زیر ملاحظه نمایید .

تزیین-اسکناس

ابتدا باید الگوی بالا را روی مقوا پیاده کنید . این فقط یک الگوی ساده است . شما می توانید به این طرح زرق و برق بیشتری هم ببخشید .

تزیین-اسکناس-(3)

حالا با کاتر الگوی قطره مانندی که در وسط بال پرنده وجود دارد را جدا کنید . سپس خط دوم داخل بال را با کاتر برش بزنید .

تزیین-اسکناس-(1)

خود پرنده را هم از مقوا جدا کنید . برای تزیین اسکناس شما به دو تا از این پرنده نیاز دارید و اگر مقوایی که برای این کار استفاده می کنید پشت و روی آن رنگ های متفاوتی دارد این نکته را در نظر بگیرید که دو پرنده باید در جهت مخالف هم برش داده شوند چون وقتی آن ها را از قسمت سر و دم به هم می چسبانید این یک امر طبیعی است که باید در جهت مخالف هم برش خورده باشند .

تزیین-اسکناس-(2)

اسکناس را به شکل دلخواه خود تا بزنید و با تا زدن قسمتی از بال پرنده که در تصویر بالا مشاهده می کنید زیباترین تزیینی را برای عیدی دادن به بچه ها بسازید . از رنگ های شاد و خوشرنگ برای ساخت این پرنده های تزیینی استفاده کنید . متناسب با طرز تا زدن اسکناسی که قصد عیدی دادن آن را دارید می توانید قسمت هایی از دو پرنده را چسبانده یا باز بگذارید .


4 پاسخ به “تزیین اسکناس برای عیدی به بچه ها”

 1. homa می‌گه:

  سلام خلی عالیه
  لطفا الگوهای بیشتری بذارید

 2. مریم گماری می‌گه:

  سلام خیلی ممنون
  همیشه دنبال یه تزیین ساده وزیبا برای پول بودم
  اگه میشه الگو های دیگرو هم بذارید

 3. زهرا می‌گه:

  خیلییییییییییییییییییییی عالیه بیشتر یاد بدین

پاسخ دهید