آموزش ساخت کارت تبریک دخترانه

کارت تبریک دخترانه اگر هدیه ای را برای روز تولد عزیزانتان آماده کرده اید و مخصوصا اگر آن عزیز دختر است ما به شما پیشنهاد می کنیم با ساده ترین چیزها یک کارت تبریک دست ساز هم برای افزودن عشق و علاقه تان به آن ها بسازید و به همراه هدیه به عزیزتان هدیه کنید . روش کار و الگوی قابل چاپ ساخت این کارت تبریک دخترانه را در ادامه دنبال کنید .

ابتدا برای ساخت این کارت باید الگوی آن را داشته باشید . اگر به چاپگر دسترسی دارید که می توانید با کلیک روی تصویر زیر ، سایز بزرگ آن را دریافت کرده و پس از ذخیره آن را چاپ کنید . اگر هم به چاپگر دسترسی ندارید خودتان دست به قلم بشوید و مدادی بردارید و طرح اولیه را نقاشی کنید .

کارت تبریک دخترانه (4)

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دو الگو از قلب و لباس دختر هم در گوشه ی کارت درج شده تا کار شما را برای برش راحتتر کند .

مقوا را در محل مشخص شده تا بزنید . برای قلب های بادکنکی از پارچه های حریر یا کاغذهای رنگی شفاف استفاده کنید . اگر به هیچکدام از این ها دسترسی ندارید از همان مقواهای معمولی و رنگی استفاده کنید . با آبرنگ یا ماژیک روبان های بادکنک های قلبی را هم بکشید . دست و پای عروسک را هم رنگ آمیزی کنید .

کارت تبریک دخترانه (1)

لباس عروسک را از پارچه در اندازه ای که در الگو آمده است برش بزنید . بهتر است که از پارچه برای این کار استفاده شود ولی اگر از مقوا هم استفاده می کنید موردی ندارد . با نخ و سوزن دوختی را روی پارچه ایجاد کنید تا کارتان را زیباتر جلوه دهید . دکمه ها هم در این تزیین بی تاثیر نیستند .

 کارت تبریک دخترانه (2)

برای چسباندن پارچه معمولا جای چسب روی پارچه نمایان می شود . به همین منظور می توانید از چسب های دوطرفه استفاده کنید . اگر لباس دختر را از مقوا برش زده اید که چسب مایع به خوبی جواب می دهد .

کارت تبریک دخترانه

به همین سادگی کارت شما آماده می شود . جملاتی که دوست دارید داخل کارت بنویسید و به عزیزانتان هدیه کنید .

کارت تبریک دخترانه (3)


2 پاسخ به “آموزش ساخت کارت تبریک دخترانه”

  1. Malyam می‌گه:

    من که درست کردم خیلی راحت خوشگل بود

  2. faty می‌گه:

    چه خوشکله!!!!

پاسخ دهید