آموزش نقاشی با گچ مخصوص تابلوسیاه

آموزش-نقاشی-(3)

 

نقاشی با گچ های رنگی مخصوص تابلوسیاه روی برگه را تا به حال تجربه کرده اید ؟ در این پست از نشریه اینترنتی زندگی کودک نازک شما با شیوه ای جدید از آموزش نقاشی برای ساخت پس زمینه های تابلوهای تزیینی به وسیله گچ های رنگی آشنا می شوید . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

 

برای نقاشی با گچ های رنگی مخصوص تابلو سیاه شما به برگه کاغذ که به عنوان زمینه کار است و دو تا سه برگ دستمال کاغذی ، دو کارت مقوایی مربع شکل در ابعاد ده در ده سانتی متر و گچ های به رنگ دلخواه خود نیاز دارید .

آموزش-نقاشی-(5)

 ابتدا کارت مقوایی که دارید را از وسط تا بزنید . شکل دلخواه خود را به صورت متقارن از مقوا برش بزنید . در این پست ایده ی تزیین به شکل قلب را مشاهده خواهید کرد . حالا شما دو قالب دارید . یکی قلبی که به صورت جاخالی است و دیگری یک قلب مقوایی شکل . هر دوی این قلب ها را نگه دارید .

آموزش-نقاشی-(1)

 قلب مقوایی شکل را بردارید و حاشیه ی آن را با گچ پررنگ کنید . سپس دستمال کاغذی را برداشته و پس از گذاشتن قلب روی کاغذ حاشیه های رنگی قلب را به سمت کاغذ زمینه با دستمال بکشید تا اثر آن روی کاغذ زمینه چاپ شود . در چند جای برگه را به این روش قلب ها را چاپ کنید .

آموزش-نقاشی

 بعد از این کار نوبت به کارت مقوایی می رسد که قلب آن در جای خالی قرار دارد . این دفعه از بیرون قلب با گچ پررنگ کنید و با دستمال گچ ها را روی زمینه کاغذ بکشید تا اثر آن باقی بماند .

آموزش-نقاشی-(3)

 با پاستل های روغنی هم می توانید این فعالیت را به آسانی انجام دهید .

آموزش-نقاشی-(4)

 امیدوارم از ایده ی جدید نشریه ی ما لذت برده باشید .

آموزش-نقاشی-(2)


2 پاسخ به “آموزش نقاشی با گچ مخصوص تابلوسیاه”

  1. مامان زهره می‌گه:

    ممنون از آموزشهای بسیار جالبتون ،خسته نباشید بسیار استفاده کردم

  2. سارا می‌گه:

    جالبـ بـ ـود 😉 😛 لطفـ ـا مطــالبــ جدیـد بگـ ـذاریـد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:

پاسخ دهید