تابلوهای تزیینی اتاق کودک با پارچه

تابلو-اتاق-کودک-(1)

دوست دارید برای اتاق فرزندتان یک تابلوی زیبا و منحصر به فرد با اضافه های پارچه ای که در خانه دارید بسازید . در این پست از نشریه اینترنتی زندگی کودکان نازک شما با ایده ی ساخت یک درخت تزیینی روی تابلو با استفاده از دایره های رنگی پارچه ای آشنا می شوید . روش کار بسیار ساده و در عین حال بسیار زیباست . ادامه مطلب را مشاهده کنید .

اضافه های پارچه ای که در خانه دارید را می توان به تابلوهایی بسیار زیبا تبدیل کرد . تنوع رنگ پارچه ها به سلیقه ی شما بستگی دارد . می توانید فضای رنگی تابلویی که قصد ساختن ان را دارید با رنگ دکوراسیون اتاق کودک ست کنید و یا از رنگ های مکمل آن ها استفاده کنید .

تابلو-اتاق-کودک-(3)

برای ساخت تابلویی که به شکل درخت با پارچه های رنگی تزیین شده است ابتدا باید از پارچه هایی که دارید دایره هایی را برش بزنید . اندازه و نظم و ترتیب این دایره ها و چینش ان ها به روی هم به سلیقه ی شما بستگی دارد . اگر دوست درید درختی که می سازید از فاصله ی دور جلوی بیشتری داشته باشد پس دایره ها را زیاد کوچک برش نزنید . اما اگر می خواهید این تابلو را در اتاق های کوچک به دیوار نصب کنید بهتر است از دایره ای کوچک استفاده کنید .

تابلو-اتاق-کودک-(4)

دایره های پارچه ای که برش زده اید را دو یا سه لایه کنید . دایره ها را به ترتیب بزرگ به کوچک روی هم بگذارید . جای احتمالی ان ها را روی تابلو پیش بینی کنید تا در مرحله ی بعد با چسب دایره ها را به تابلو زمینه بچسبانید .

تابلو-اتاق-کودک-(5)

برای تنه ی درخت یک پارچه که رنگ آن به رنگ تنه درخت می خورد را دولا کنید . و یک تنهی درخت را به صورت متقارن برش بزنید . سپس این تنه ی درخت پارچه ای را با فاصله ی کوچک یک و نیم تا دو سانی متری به صورت موازی برش بزنید . برش ها را به ترتیب انداره روی تابلو زمینه در محل مناسب بچسبانید .

تابلو-اتاق-کودک

سپس دایره ها را با همان نظم و ترتیبی که قبلا پیش بینی کرده اید روی تنه ی درخت بچسبانید .

تابلو-اتاق-کودک-(2)

تابلوی پارچه ای زیبایی که به شکل درخت ساخته اید را پس از خشک شدن روی دیوار اتاق نصب کنید .


3 پاسخ به “تابلوهای تزیینی اتاق کودک با پارچه”

  1. یسنا می‌گه:

    عالی ممنون

  2. masiha می‌گه:

    واقعا ممنونم تصمیم گرفتم این کار رو واسه کار ترم کار و فناوری ام درست کنم و تحویل بدم.

  3. zzzzzz می‌گه:

    خیلی ممنون واقعا یه همچین چیزی لازم داشتم

پاسخ دهید