آموزش ساخت جاکلیدی با کلید کهنه

تزیین-کلید-(1)

 

کلیدهایی که به هر دلیلی بدون استفاده شده اند را به یک دست کلیدی تزیینی خوشگل تبدیل کنید . شما با رنگ کردن کلید و اضافه کردن یک سری وسایل تزیینی به کلید میتوانید یک جاکلیدی زیبا بسازید . روش کار را در ادامه مطلب این پست از نشریه اینترنتی نازک دنبال کنید .

 

برای این که یک جاکلیدی به شکل آدم برفی با استفاده از کلیدهای کهنه و دورریختنی بسازید ابتدا باید کلید را به رنگ سفید رنگ آمیزی کنید . سپس یک رشته سیم را از داخل سوراخ کلید عبور دهید . چند تا پیچ به سیم بدهید و از دو سر آزاد سیم چند مهره یا منجوق تزیینی رنگی به سمت کلید عبور دهید .

تزیین-کلید-(3)

حالا وسایل تزیینی دیگر را به سلیقه خود به کلید اضافه کنید و از چسب برای چسباندن ان ها به کلید استفاده کنید . برای تزیین از سیم ها زرورقی رنگی و پارچه های رنگی استفاده کنید . چشم آدم برفی و دهانش را به صورت نقطه نقطه با رنگ روی کلید بکشید و بینی آن را هم به رنگ نارنجی نقاشی کنید . برای گونه های قرمز آدم برفی قلم مو را به مقداری رنگ صورتی بمالید و پس از کمرنگ کردن ان با کشیدن نوک قلم مو به حوله یا دستمال کاغذی ، نوک قلم مو را روی لپ های ادم برفی بکشد و یک گونه ی خوشگل صورتی رنگ برایش نقاشی کنید .

تزیین-کلید-(4)

از نخ های تزیینی یا پارچه های رنگی یا نوارهای روبانی برای شال گردن ادم برفی استفاده کنید .

تزیین-کلید

به این ترتیب یک جاکلیدی خوشگل به شکل آدم برفی از کلیدهای کهنه و دورریختنی بسازید .

تزیین-کلید-(1)

 


15 پاسخ به “آموزش ساخت جاکلیدی با کلید کهنه”

  1. باران می‌گه:

    در یک کلام فقط میتونم بگم خیییییییلی خوشمل شدن من درست کردم

  2. درسا می‌گه:

    عااااااااالى بود.واقعا زىبا.عاشق ساىتتون هستم.خىلىىىىىى ممنون.کلى لااااااااىک

پاسخ دهید