ساخت جعبه پاپ کورن

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(9) اگر برای جشن های کودکانه دنبال ایده ای برای ساخت جعبه پاپ کورن برای پذیرایی از بچه ها هستید پیشنهاد می کنیم در ادامه ساده ترین و سریعترین و یکی از زیباترین جعبه های پاپ کورن را مشاهده نمایید .

شما برای ساخت این جعبه مقوایی به برگه آ چهار ، قیچی ، مداد و چسب نیاز دارید . البته وسایل تزیینی را به عهده ی خودتان می گذاریم و این چیزهایی که ذکر کردم از مواد لازمو ضروری برای ساخت این کاردستی است .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن

برگه ی آ چهار را روی پهنا پیش رویتان بگذارید . برگه را از وسط تا بزنید و دو گوشه ی روبه روی هم را به خط تا خورده برسانید تا کاغذ شما به شکل زیر درآید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(1)

حالا از دو گوشه ی ایجاد شده ی جدید به سمت خط تا خوردگی وسط خطی را رسم کنید و آن را قیچی کنید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(2)

با گوشه ی دیگر هم همین کار را انجام دهید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(3)

محل هایی که در تصویر زیر با کشیدن بیضی دور ان ها مشخص شده است محل چسباندن چسب است . شما از هر نوع چسبی برای این کار می توانید استفاده کنید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(10)

کاغذ را مانند شکل زیر با دو دست بگیرید و به سمت داخل تا بزنید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(4)

سپس مانند تصویر زیر آن ها را به هم چسب بزنید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(5)

حالا که روش کار را یاد گرفتید و پی بردید که واقعا زیباست این بار با مقوا دست به کار شوید و از این جعبه های مقوایی بسازید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(6)

برای زیباتر شدن کار می توانید حاشیه این جعبه را به شکل دلخواه خود برش بزنید و یا از پانچ و روبان باریک استفاده کنید و با عبور دادن روبان از سوراخ های پانچ و ایجاد یک گره در جلوی جعبه به زیبایی کارتان جلوه بیشتری ببخشید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(7)

به سلیقه خودتان می توانید روی جعبه هم تصویر یا نوشته های دلخواه ایجاد کنید . به عنوان مثال اگر از این جعبه برای جشن تولد استفاده می کنید تم تولد را به صورت تصویر یا برچسب به جعبه کاغذی بچسبانید .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(8)

پاپ کورن را در این پاکت بریزید و به بچه ها تعارف کنید . این کاردستی هم خیلی ساده است و هم خیلی زیباست .

پاکت-کاغذی-پاپ-کورن-(9)


4 پاسخ به “ساخت جعبه پاپ کورن”

 1. سما می‌گه:

  بسیار زیبا
  ممنون

 2. آتنا می‌گه:

  عالی وبسیار ساده و کم هزینه بود.خیلی وقت بود که برای تولدم جعبه ی پاپ کورن که خودم درست کنم،می گشتم.و حالا پیداش کردم وبرای تولدم که همین جمعه است استفاده میکنم.لطفا باز هم از این کارها بزارین!!!!!ممنون از زحمات شما

 3. فرزانه می‌گه:

  ممنون خیلی استفاده کردم

 4. سلام خیلی عالی بود , واقعا به دردم خورد.اذر می‌گه:

  عالیه

پاسخ دهید