گیفت زنبوری بسازید

گیفت-زنبوری-(1)گاهی یک هدیه ی کوچک موجب دلخوشی و شادی کودکان می شود . یکی از این دسته هدایا گیفت زنبوری هست که بر خلاف روش ساده ی ساختش خیلی زیباست . در ادامه روش کار را دنبال کنید .

برای ساخت این گیفت نمی توانم یک اندازه ی قطعی به شما بدهم . شما یک نوار کاغذی را در انداره ی دلخواه خود از مقوا برش بزنید و سپس با حلقه کردن آن ، اندازه ی تقریبی را  در نظر بگیرید و اضافی های نوار را قیچی کنید . در واقع الگوی اول را که آماده کردید نگه دارید و بقیه گیفت ها را از روی آن بسازید .

برای پوشش دادن دو طرف نوار هم به دو بیضی نیاز دارید که با قرار دادن نوار به شکل مورد نظر روی مقوا می توانید شکل آن را با مداد بکشید و سپس برای هر گیفت دو تا از آن رابرش بزنید .

گیفت-زنبوری-(2)

 همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید لبه های نوار حلقه شده را چسب بزنید . سپس بیضی مقوایی را به لبه بچسبانید . برای این که کارتان ظرافت لازم را داشته باشد از خلال دندان برای چسب زدن استفاده کنید تا چسب پخش نشود .

گیفت-زنبوری-(3)

 هدیه ی مورد نظر را داخل جعبه بگذارید و مجددا لبه ی دیگر نوار را چسب کاری کنید و با مقوای بیضی شکل آن را پوشش دهید .

گیفت-زنبوری-(4)

 حالا باید دست به کار شوید و با ماژیک سیاه گیفت را نقاشی کنید و به شکل دلخواه خود درآوردید . این شکل می تواند از زنبور تا کفشدوزک تا حتی سوسک متغیر باشد .

برای گیفت بال هم برش بزنید . بهتر است بال را از برگه های کالک رنگی برش بزنید . بال را در جای مناسب چسب بزنید .

گیفت-زنبوری-(5)

 وقتی دسته ای از این عروسک های زیبای زنبوری را روی میز بچینید بچه ها ذوق می کنند .

این ایده برای جشن تولدهایی که با تم زنبور برگزار می شود مناسب است . امیدوارم که پسندیده باشید .

گیفت-زنبوری-(1)

 


پاسخ دهید