آکواریوم با بشقاب یکبار مصرف

آکواریوم-ماهی-(1)با ساده ترین وسایلی که در دسترس دارید می توانید زیباترین کاردستی ها را بسازید . یکی از این کاردستی ها ، کاردستی آکواریوم با بشقاب یکبار مصرف است که هم زیباست و هم روش ساخت ان بسیار ساده است . روش کار را در ادامه دنبال کنید .

برای ساخت این آکواریوم شما به دو بشقاب با لبه ی تقریبا بلند نیاز دارید . بهتر است که بشقاب ها را از همان اول به رنگ آبی برای این کار انتخاب کنید . اما اگر به این رنگ دسترسی ندارید می توانید از هر رنگ دیگر برای این کار استفاده کنید و با قلم مو و گواش بشقاب را رنگ آمیزی کنید .

مانند تصویر زیر حاشیه ی زیر لبه ی بشقاب را برش بزنید . برای این کار وسط بشقاب یک سوراخ ایجاد کنید و کار برش را از همان جا انجام دهید تا لبه ی بشقاب بدون برش باقی بماند .

آکواریوم-ماهی

حالا سلیقه ی شما در این بخش باید خودش را به نمایش بگذارد . با کاغذهای رنگی ماهی های فانتزی درشت یا ریز برش بزنید .

آکواریوم-ماهی-1

سبزه ها هم همینطور . هر چه فانتزی تر این اجزا را انتخاب کنید آکواریوم نمای زیباتری خواهد داشت .

آکواریوم-ماهی-2

این ماهی ها و سبزه ها را به بشقاب دوم بچسبانید . برای تزیین ته آکواریوم از دانه های حبوبات و یا تنقلات می توانید استفاده کنید .

آکواریوم-ماهی-3

در این مرحله بشقاب قبلی را که وسط ان را برش زده بودید به بشقاب زمینه بچسبانید .

آکواریوم-ماهی-(1)

به این ترتیب کاردستی آکواریوم شما آماده می شود . از این کاردستی زیبا برای تزیین اتاق کودک استفاده کنید همچنین اگر دنبال ایده ای ساده برای ساخت کاردستی درباره نوروز هستید این کاردستی مناسب است . این کاردستی برای تدریس واحد دریا و موجودات دریایی مناسب به نظر می رسد . روش ساده ی ساخت ان ، این اجازه را به مربیان مهد می دهد که ساخت ساده ی آن را با کودکان کار کنند .

امیدوارم که از ایده ی ساده امروز ما هم لذت برده باشید . خوشحال می شویم برای بهتر شدن سایت از نقطه نظرات شما آگاه شویم .


پاسخ دهید