ساخت گل با قلب

کاردستی-با-قلب-(3)  ایده ی زیبا وساده ای که در این پست از سایت نازک آمده است مخصوص روز عشق ، روز والنتاین است . این گل زیبای فانتزی با قلب های کاغذی ساخته شده اند . روش ساده و آموزش مرحله به مرحله ی ساخت آن ها را در ادامه این پست دنبال کنید .

برای ساخت هر گل شما به چهار قلب هم اندازه نیاز دارید . می توانید این قلب ها را از کاغذ و یا از مقوا برش بزنید . سیم روکش دار هم برای ساقه در نظر گرفته شده است . شما می توانید به جای اینگونه سیم ها از سیم های معمولی استفاده کنید و خودتان آن ها را روکش کنید . حتی سیخ های چوبی هم برای این کار مناسب است .

کاردستی-با-قلب

یکی از قلب ها را به پشت و وارونه گذاشته و سیم را به آن بچسبانید . سپس قلب دوم را هم روی قلب اول و سیم گذاشته و همه ی قسمت ها را به جز قسمت نوک تیز بالای قلب آزاد بگذارید .

کاردستی-با-قلب-(1)

حالا برویم سراغ آماده کردن دو تا قلب که قرار است نقش گلبرگ های این گل عاشقانه قرار بگیرند . مانند تصویر بالا ابتدا قلب را از وسط تا بزنید . سپس کمی از دو لبه ی قلب را به سمت بیرون تا بزنید . نوک تیز قلب را هم به سمت پایین تا بزنید .

کاردستی-با-قلب-(2)

حالا این دو تا قلب آماده شده را به قلب های قبلی بچسبانید . با دست نوک تیز گلبرگ ها را حالت بدهید تا زیبایی خود را به نمایش بگذارد .

کاردستی-با-قلب-(3)

به جای برگ این گل از روبان سبز استفاده کنید و روبان را به صورت پاپیونی و یا آزاد به ساقه ی گل گره بزنید . از این گل برای زیباترین هدیه ی عاشقانه به عزیزانتان استفاده کنید . این شاخه گل مصنوعی هدیه ی زیبایی برای مادر در روز مادر ، معلم در روز معلم و هر کسی است که عاشقانه دوستش دارید .


2 پاسخ به “ساخت گل با قلب”

  1. لاله می‌گه:

    عالی ممنونم

  2. عطیه 65 از یزد می‌گه:

    خیلی جالب بود گلم .ممنون

پاسخ دهید