کتاب اوریگامی حیوانات

دانلود کتاب اوریگامی حیوانات

کتاب آموزش اوریگامی زبان اصلی

کتاب آموزش اوریگامی زبان اصلی

در کتابی که امروز قصد معرفی آن را داریم برای درست‌کردن مجسمه‌های کاغذی یا به اصطلاح اوریگامی آموزش های متنوعی قرار داده شده است، از این کتاب که طرح قدم به قدم ساخت ۲۵ حیوان کاغذی را به کمک ۹۰۰ تصویر و نمودار به نمایش گذاشته است، حتما استفاده کنید.

این کتاب با مدل‌های ساده شروع می‌کند و به تدریج به سمت مدل‌های پیچیده‌تر می‌رود. هر مدل با تازدن یک مربع تانخورده شروع می‌شود. هم‌چنین یک شرح مختصر در مورد نشانه‌های به‌کار رفته برای نشان‌دادن انواع تاهای مختلف ارایه شده و چندین صفحه را به توضیح درباره‌ی تاها و مبنای اصلی اشکال اختصاص داده است. درست است که این کتاب اوریگامی به زبانی انگلیسی می باشد اما با تصاویر زیبا و شماره گذاری باعث شده است که شما بتوانید به راحتی از آموزش های آن استفاده کنید و اوریگامی های جذابی بسازید.

کتاب آموزش اوریگامی زبان اصلی

کتاب آموزش اوریگامی زبان اصلی

اوریگامی  یا Origami : هنر ژاپنی خلق شکلهای گوناگون و زیبا از تا کردن کاغذ است که حاصل آن مجسمه های کاغذی است. کلمه ” اوری ” به زبان ژاپنی به معنی تا کردن و کلمه ” گامی” به معنی کاغذ است به همین دلیل اوریگامی به زبان فارسی به ” کاغذ و تا ” ترجمه شده است. در واقع اوریگامی / اریگامی همان کاردستی هایی است که فقط با تا کردن کاغذ درست می شوند و می تواند بسیار ساده و یا  بسیار پیچیده باشد.

 

نشریه اینترنتی زندگی کودکان

 

RIAL 20,000 – خرید


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.